לעבוד

קשה | חכם | מהר | יותר

עבור בעלי חזון כמוך

העלו את הסטארטאפ שלכם על דרך להצלחה עם Road2. הצטרפו למרכז החדשנות המעשיר שלנו, הנהנה מתמיכת מותגים בעלי שם עולמי. הירשמו לאחת מהתוכניות שלנו וקבלו גישה ללקוחות פוטנציאליים, תשתיות בינה מלאכותית וכספים.

התחברו לעושר הידע המגיע מהסניפים הרב-לאומיים שלנו, היזמים החוזרים שלנו ושותפינו מהתעשייה למיזמים משותפים המכוונים לפתרון בעיות בעולם האמתי. וכמובן, ההזדמנות לנצל את כל היתרונות של העיר חיפה.

אודותינו

מתחילים באהבה

האהבה לטכנולוגיה ולחדשנות. ההתרגשות מיזמות ומרעיונות מבריקים. אנחנו ה-Road2 להצלחה, ה-Road2 לחדשנות וה-Road2 הישגים בלתי רגילים.

לצמוח עם תשוקה

התשוקה שלכם היא הכוח המניע אותנו. אנו נשקיע את המאמץ הנוסף, עבורכם ואתכם, כדי לספק לכם כל מה שאתם צריכים. המערכת האקולוגית הפרטית והציבורית הייחודית שלנו תספק לכם גישה להזדמנויות עסקיות ושותפויות ייחודיות

צוות

איתן קייט

מנכ"ל

Expert in business development and leading angel investors.
קרן רמות

מנהלת פיתוח עסקי ואסטרטגיה, מנהלת תוכניות

שי חיים

ראש מעבדת בינה מלאכותית

זיו ארצי

מנהל כספים ראשי

לירון פז שטראוס

עוזרת אישית ומנהלת קמפוס

גל סלם דיקר

מנהלת שיווק

אורן שרון

עורך דין

עוזי אייכלר

יועץ

החברים המייסדים של Road2, ערן אלפונטה, איתן אדרס, דדי צורף, דרור מאירי ונמרוד גינדי, חולקים ניסיון בן עשרות שנים בתחום היזמות. המנהיגות שלהם יוצרת את התנאים האופטימלים לסייע לסטארטאפ שלכם להתפתח.

מרכז בינה מלאכותית למצוינות

אנו כאן כדי לפתור את אתגרי החיים האמתיים על ידי מתן גישה אל מרכז הבינה המלאכותית למצוינות, הראשון מסוגו בישראל. בחסות NVIDIA ובליווי מהנדסי הבית המובילים שלנו, נחולל מהפכה ברעיונות לגבי נגישות, מחירים בני השגה והדרגתיות כדי ליצור השפעה עצומה על העסקים.

תוכלו לגשת לתשתית מסוימת על בסיס בינה מונחית נתונים ולמידה משותפת. ספק מטרות על ידי חקירה, בדיקה, יצירת אלגוריתמים והכשרת אלגוריתמים במעבדות החדשניות שלנו במקום.

מרכז החדשנות הייחודי שפותח על ידי Road2 מעצים חברות סטארטאפ להאיץ פריצות דרך ולהתפתח מבחינה מקצועית.

התחברו לשותפות ציבורית פרטית יחידה מסוגה בישראל

Road2 בונה ערך עבור חברות סטארטאפ באמצעות פיתוח רשת קשרים עסקיים וחברתיים, מימון וטכנולגיה. אנחנו מהווים מערכת אקולוגית עבור יזמים, מובילי תעשיות ומשקיעים, המפתחים חברות סטארטאפ לכדי עסקים מעוררי השראה.

אנו שותפות ייחודית בין חברות תאגידיות רב-לאומיות ומימון ציבורי.

Road2 חיפה היא ה-Road2 להצלחה

Road2 זה המקום שבו תוכלו להתחבר בקלות לכשרונות, לקבל גישה למתקנים חדשניים לתעשיות צומחות. מקום שבו תרגישו בבית.

games

DIGITAL
HEALTH

sustainable
energy

TECH FOR
Seniors

Impactful verticals
Meaningful investments

Shared
Economy

smart
mobility

industry 4.0

Road2
Impact

startup seed investment

השקעות שמגיעות רחוק

האיצו את ביצועי החברה שלכם בעזרת יועצים עסקיים מהשורה הראשונה, המטפחים תוכניות עסקיות ותומכים בחברות ומשקיעים רב-לאומיים גלובליים. אנו קיימים כדי לתמוך ולספק מרחב מטפח עבור מייסדים שבונים עסקים מעוררי השראה, ואז – להשקיע בטובים שבהם.

מהתובנות האחרונות